MYSTERY FILM :: Arnošt Vašíček :: NOVÁ PLANETA ZÁHAD

NOVÁ PLANETA ZÁHAD

Vytvořeno: 26. 07. 2022

.Pokoušeli se pravěcí šamani o kontakty se záhrobím? Kdo zanechal stopy na člověku nedostupných skalních masivech? Bude odhalen tajuplný kmen bělochů z pralesů Nové Guineje? Dovedou záhrobní síly vraždit na požádání? Lze komunikovat se světem duchů? Dokáží jasnovidci skutečně nahlížet za oponu budoucnosti? Jsou pověry pouhým výplodem fantazie nebo dobře odpozorovaným zákonitým sledem události?

Svědectví o tajuplných rituálech, nevysvětlitelných jevech a záhadných úkazech nejen z exotických končin zeměkoule.

Arnošt Vašíček, podobně jako v stejnojmenném televizním cyklu, pátrá po největších tajemstvích světa. Zavádí čtenáře do mnohdy velmi odlehlých koutů pěti světadílů, včetně mnoha ostrovů v Tichomoří a v Indickém oceánu. Ze svých výprav přináší množství překvapivých důkazů o tajemné minulosti lidstva, o starověkých i současných kontaktech s bytostmi odjinud a také o doposud neobjasněných paranormálních jevech a úkazech. Na základě archeologických nálezů, rozboru starých rukopisů i svědeckých výpovědí překládá řadu provokujících teorii a vysvětlení. 

Nové vydání Planety záhad je výběrem toho nejzajímavějšího z původní knižní a televizní série a je obohaceno a rozšířeno o nejnovější archeologické nálezy a vědecké objevy.

Fascinující přehlídku největších světových záhad dokumentuje přes dvě stě  fotografii a ilustraci. 

Formát: 166 x 239 mm, pevná vazba, lamino lesk, 240 stran, Cena: 329 Kč

Objednávky přijímá: mysteryfilm@iol.cz  tel. 59 613 56 89  nebo žádejte u svých knihkupců 

Zpět
Vítejte na stránkách MysteryFilm.cz

Arnošt VašíčekNáš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství. Útržky dávno odvátých dějů, minulost plná záhad a nevysvětlených okamžiků. Čekali bychom, že moderní věda jednou provždy skoncuje s nadpřirozenými jevy a tajemnými úkazy, že odhalí vše skryté a najde odpovědi na většinu vzrušujících otázek, ať již se týkají naší historie či současnosti. A je to přesně naopak. Jak se rozrůstá archeologický výzkum, přibývá nálezů s nimiž si nevíme rady. Čím více důmyslných přístrojů a technických postupů se používá, tím více se vynořuje nových záhad. Ve svých knížkách a filmech se pokouším dotknout alespoň některých z nich. Teď přibyly tyto stránky. Najdete na nich informace o novinkách z nakladatelství Mystery Film, tedy o tom, které knihy připravujeme k vydání, jaké hrané filmy či dokumenty právě natáčíme, články o záhadách i překvapivých objevech, a časem, jak doufám, i videosnímky, které natáčíme v různých koutech naší planety. Váš ARNOŠT VAŠÍČEK

Copyright © , EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system pronájem e-shopu Upgates , Mapa stránek