MYSTERY FILM :: Arnošt Vašíček :: Aktuality

Aktuality

Vytvořeno: 05. 05. 2019

TAJUPLNÝ SVĚT

Arnošt Vašíček představuje velké záhady naší planety Pod křídly draků – Nebezpeční kříženci – Mořští lidé - Na lovu příšer – Magický pravěk – Čas čarodějů – Zkázy a zázraky - Nezničitelné svátosti - Tajnosti templářů - Tajemný Egypt - Bytosti z hvězd – Ostatky vetřelců – Záhady na dosah ruky…..

Vytvořeno: 05. 05. 2019

PŘEDNÁŠKY ARNOŠTA VAŠÍČKA

Nevysvětlitelné archeologické nálezy, podivné úkazy a paranormální jevy naznačují že minulost naší planety je daleko tajemnější než si vůbec dovedeme představit. Arnošt Vašíček představuje nejzajímavější objevy ze svých cest i z domova.

Vytvořeno: 08. 12. 2018

AUDIOKNIHA ĎÁBLOVA LEST

Právě vychází audiokniha Ďáblova lest. Mysteriózní thriller Arnošta Vašíčka o pátrání po pachateli série rituálních vražd, spojených s tajemstvím Ďáblovy bible, načetl Tomáš Jirman. 

Vytvořeno: 17. 09. 2018

OKO KYKLOPA

Koncem září vychází nový nový mysteriozní thriller Arnošt Vašíčka OKO KYKLOPA. Knížka o jednom z největších  tajemství lidské existemce nese podtitul Zahrávat si s osáudem může být osudné.   

Vytvořeno: 23. 02. 2018

VELKÉ TAJNOSTI

Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace…. Právě vychází nová faktografická knížka Arnošta Vašíčka, především o současných senzačních objevech

Vytvořeno: 23. 02. 2018

ĎÁBLOVA LEST

Pátrání po pachateli série rituálních vražd, spojených s tajemstvím nejpodivnější knihy světa. Nové vydání úspěšného thrilleru, který Česká televize představila v podobě třídílné minisérie. 

Vytvořeno: 23. 02. 2018

ZTRACENÁ BRÁNA

Strhující detektivní příběh, plný záhad a konspiračních teorii volně navazuje na úspěšnou televizní trilogii a knihu Ďáblova lest. Expert na tajné sekty, znalec hermetických symbolů a černé magie doktor Runa spolu s komisařem Sumarou a s inspektorkou Šímovou řeší další tajemný případ, spojený tentokrát s nejvíce utajenou kapitolou naší historie.

Vytvořeno: 06. 09. 2017

KREV DÉMONA

Za bouřlivé noci je na zámku Stráž nad Nežárkou uspořádán tajný magický rituál. Na spiritistickém stolku v Komnatě duchů zůstane uříznutá lidská hlava. Tělo je nalezeno na starém pohanském obětišti v lese. Kromě hlavy mu chybí i pravá ruka. Lidská oběť naznačuje, že kdosi usiloval o přivolání zvlášť temných sil…

Vytvořeno: 06. 09. 2017

ZÁHADY ČÍNY A TIBETU

Sestoupily z nebes tajemné dračí bytosti? Co se odehrávalo v prastarých svatyních na poušti Gobi? Kde se nachází vchod do neznámé podzemní říše? Odkud přilétají záhadné objekty nad horou Kailás? Podařilo se odhalit tajemství Bílé pyramidy? Jaké přísně tajné rituály byly vykonávány v podzemí tibetských klášterů? Je v císařské hrobce v Si-anu zakódováno prastaré poselství? Bude v těžce prostupných pustinách Chu-peje konečně polapen podivný tvor?

Vytvořeno: 06. 09. 2017

PUBLIKACE MUZEUM ZÁHAD

U příležitosti otevření Muzea záhad vyšla stejnojmenná publikace s řadou atraktivních kapitol. Na lovu příšer - Nestvůry z pravěku - Tajemní trpaslíci - Bytosti odjinud - Neviditelní zabijáci - Příliš tajemná mapa - Moravskoslezská mysteria -Humanoidé z And - Města v hlubinách - Varující přízrak - Tajemství Strážce duší ..

Vytvořeno: 06. 09. 2017

MUZEUM ZÁHAD

Nové rozsáhlá expozice v podzemí Slezskoostravského hradu představuje více než stovku záhad, kterými se Arnošt Vašíček doposud zabýval; od historických otazníků přes paranormální úkazy až k důkazům o návštěvách mimozemských civilizací.

Vytvořeno: 31. 10. 2016

LABYRINT ZÁHAD

Největší tajemství Čech, Moravy a Slezska


Neuvěřitelná fakta, tajemné nálezy, paranormální úkazy, utajené skutečnosti, historické otazníky, překvapivé hypotézy, přísně tajné konspirace….

Vytvořeno: 31. 10. 2016

MORAVSKOSLEZSKÁ MYSTERIA - DVD

Nachází se na Radhošti tajná podzemní svatyně? Podaří se objevit zlatou sochu boha Radegasta? Jaká neznámá síla ničí exponáty na Slezskoostravském hradě? Ukrývá zámek v Kravařích recept na elixír života? Je na stěnách Švédské kaple zobrazeno děsivé proroctví o konci světa?

Vytvořeno: 31. 10. 2016

EGYPTSKÉ ZÁHADY

Co se nachází za zapečetěnými dveřmi Velké pyramidy? Kdo spočíval v obřím sarkofágu na hoře Toth? Kým byla tajemná bytost ze Sakkary? Bude odhaleno poslední tajemství faraóna Tutanchamona? Kde jsou ukryty tajné knihy boha Thovta?

Vytvořeno: 21. 02. 2016

LABYRINT ZÁHAD NA DVD

Kámen smrti - Otisky nadpřirozena - Neviditelní zabijáci - V kůži vlka - Tajuplné objevy - Upíři a fexti - Nedobytné šifry - Pekelný hrad - Obklíčení duchy - Tajemný Svojanov....


Nový cyklus dokumentárních filmů Arnošta Vašíčka především o záhadách na dosah ruky. 

Vytvořeno: 15. 09. 2015

VOYNICHŮV RUKOPIS NA DVD

Voynichův rukopis je bezesporu nejtajemnější knihou světa. Kdosi ho dokonce nazval svatým grálem historické kryptografie. Od svého znovuobjevení vytrvale odolává všem útokům luštitelů. Arnošt Vašíček se ve svém nové dokumentárním filmu pokusil alespoň poodhalit roušku  této fascinující záhady.


 

Vytvořeno: 15. 09. 2015

NEUVĚŘITELNÉ SKUTEČNOSTI

V Edicxi České televize vychází nové vydání  vzrušující sbírky záhadných případů z celého světa, které si právem zaslouží označení nejtajemnější z tajemných. Mumie trpasličích stvoření, stopy mimozemšťanů, monstra z hlubin, bytosti s hadím tělem, vodní lidé, tajemní tvorové z džungle, zapovězená tajemství starověkých civilizací, tajnosti pyramid, úkazy na obloze….

Vytvořeno: 15. 09. 2015

NEJVĚTŠÍ TAJEMSTVÍ TEMPLÁŘŮ

Templářský řád představuje jednu z nejtajemnějších společností lidských dějin. Jeho velmistři a přední rytíři ovládali utajované nauky Západu i Východu, byli obeznámeni s poznatky starověkých mudrců i technickými dovednostmi, které notně předběhly svou dobu. Nový á strhující knbížka Arnošta Vašíčka se pokouší podhalit největšíé tajemstvéí tohopto řádu.

Vytvořeno: 19. 10. 2014

TAJUPLNÉ OBJEVY

Hřbitovy mimozemšťanů -  Vetřelci na Sibiři -  Mumie z Marsu -  Jezero koster -  Trosečníci z Kasskary -  Město trpaslíků -  Příliš podivný soused - Tajemná mořská světla -  Podivná zkáza Sodomy - Války bohů, zrůd a lidí - Vrazi z neznáma

Vytvořeno: 19. 10. 2014

UTAJENÝ SVĚT

Čas čarodějů - Vraždící mumie - Tajemství zaklínačů - Příšerní démoni noci - Neviditelní strážci - Poslové ze záhrobí – Nebezpečné pověry -  Opravdu mrtvá záhada?

Vytvořeno: 19. 10. 2014

ZAJATCI ĎÁBLOVA CHŘTÁNU

Ďáblův chřtán je vstupem do pekla. Velmi nebezpečným místem, kterému vládnou temné síly. Mnozí lidé zde navždy zmizeli. Jindy z útrob země vyšli záhadní cizinci v divných šatech. Nikdo nikdy nerozluštil záhadu tohoto proklatého území….      Kroniky Dračích skal


 

Vytvořeno: 26. 10. 2013

ELEKTRONICKÉ KNÍŽKY A.VAŠÍČKA

Knížky Arnošta Vašíčka lze od letošního roku zakoupit i v elektronické podobě. Doposud jich bylo vydáno devatenáct. Do konce roku připravujeme další dvě.

Vytvořeno: 23. 09. 2012

ZÁHADY TICHOMOŔÍ

Čarokrásná příroda vytváří z Tichomoří iluzi posledního ráje, ale v dávné minulosti tohoto fascinujícího koutu zeměkoule se ukrývá děsivě temný stín. Právě zde se odehrávaly mnohé dosud nevyjasněné události. Za nocí obsypaných hvězdami sestupovaly z nebes tajemné stvůry a docházelo ke kontaktům s jinými světy.

Vytvořeno: 19. 03. 2012

NEJVÉTŠÍ TURECKÉ ZÁHADY

Zapovězená hora bohů - Město, spadlé z nebes - Podivná zkáza Chattuše - Neznámí stavitelé - Vládce hromoklínu - Posedlost hlubinami země - Ztracené království - Stále překvapující Trója - Pátrání po arše záchrany - Nová výprava na Ararat - Tajemství propastné tůně – Raketoplán z období temna - Příliš tajemná mapa - Svatá tvář z Edessy - Netvor z jezera Van - Prastaré hádanky

Vytvořeno: 02. 07. 2011

LÉTAJÍCÍ PRSTENCE

Po půl století spánku se opět probudila chilská sopka Puyehue. Od 5. června chrlí popel, který dosáhl až do sousední Argentiny. Přes 3500 lidí muselo být bezprostředně evakuováno. Pohled na bouřící sopku však nevyvolává pouze respekt k nezdolné síle přírody, ale i jednu otázku. Jaký objekt se to vznášel ve vzduchu nedaleko kráteru?

Vytvořeno: 30. 06. 2011

UFO NAD LONDÝNEM

Skupinka zvědavců před budovou britské televize BBC natočila podivné létající objekty na nebi. Šlo o podvrh nebo o další důkaz rostoucí aktivity UFO? Nelze popřít, že neznámé objekty se nad  Velkou Británii objevují až podezřelé často.

Vytvořeno: 28. 05. 2011

NESTVŮRA SE ZNOVU VYNOŔILA

Již po celá staletí kolují zkazky o záhadném zvířeti v čínském jezeře Kanas. Skoro deset metrů dlouhé monstrum občas připlouvá ke břehu a strhne do hlubin pijící zvěř. V několika případech dokonce ulovilo koně a velké kusy dobytka. V utery 25. května se objevilo znovu.

Vytvořeno: 16. 05. 2011

VYŠLA PLANETA ZÁHAD

Žili na ostrově Bali potomci trosečníků z hvězd? Je trpasličí mumie z Peru představitelem dávno vyhynulé rasy, nebo neklamným důkazem návštěvy mimozemské civilizace? Co ukrývá zakázaný hrob královny ze Sáby? Podaří se odhalit přísně tajný vchod do křišťálové pyramidy? K čemu sloužily svatyně démonů?

Vítejte na stránkách MysteryFilm.cz

Arnošt VašíčekNáš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství. Útržky dávno odvátých dějů, minulost plná záhad a nevysvětlených okamžiků. Čekali bychom, že moderní věda jednou provždy skoncuje s nadpřirozenými jevy a tajemnými úkazy, že odhalí vše skryté a najde odpovědi na většinu vzrušujících otázek, ať již se týkají naší historie či současnosti. A je to přesně naopak. Jak se rozrůstá archeologický výzkum, přibývá nálezů s nimiž si nevíme rady. Čím více důmyslných přístrojů a technických postupů se používá, tím více se vynořuje nových záhad. Ve svých knížkách a filmech se pokouším dotknout alespoň některých z nich. Teď přibyly tyto stránky. Najdete na nich informace o novinkách z nakladatelství Mystery Film, tedy o tom, které knihy připravujeme k vydání, jaké hrané filmy či dokumenty právě natáčíme, články o záhadách i překvapivých objevech, a časem, jak doufám, i videosnímky, které natáčíme v různých koutech naší planety. Váš ARNOŠT VAŠÍČEK

Copyright © PhDr. Arnošt Vašíček, EVici tvorba www stránek a e-Shopů, system UPgates , Mapa stránek